copyright 2012 Nobel House
» Strona Główna
» Klienci Indywidualni
» Hotele, Restauracje, Rezydencje

 

Facebook

e-mail: biuro@nobelhousegdynia.eu
Tel. 601 188 128

es2
es2
es2
es1


 
 

Meble Rattanowe

Firma nasza sprzedaje meble rattanowe od 2000 roku. Współpracujemy z Producentem Mebli Wilimex z Rzeszowa. W ciągu 10 lat współpracy nabraliśmy do tego Producenta dużego zaufania i ze 100% pewnością polecamy Państwu ich produkty. Cenimy ich meble za wysokść jakość, piękny styl i różnorodne wzornictwo.

Meble nasze wykonywane są w Polsce, w Rzeszowie stąd i okres oczekiwania nie jest taki długi jak w przypadku mebli sprowadzanych z Indonezji czy innych regionów świata. Ważne: dowozimy meble bezpośrednio z fabryki do domu klienta, nieodpłatnie.

Nasi klienci to ludzie wymagający, z gustem, ceniący oryginalność. Wspólnie wybieramy kolor i tkaniny. Jeden mebel rattanowy może powstać na 100 różnych sposobów. Klienci tworzą własne, niepowtarzalne wnętrza nadając im ciepły lekki klimat, gdyż meble rattanowe wnoszą ciepło do każdego domu. Tworzone przez nas meble są ponadczasowe. Oferujemy: sypialnie rattanowe, wypoczynki rattanowe, jadalnie rattanowe i wiele innych dodatków z rattanu. Meble rattanowe można łączyć z każdymi innymi meblami. Pojedynczo wstawiony mebel z rattanu ładnie prezentuje się w każdym stylu wnętrza. Czy to w stylu art deco, klasycznym czy zupełnie nowoczesnym.

Prosimy przejrzeć naszą galerię mebli rattanowych i zaufać naszym Projektantom Wnętrz.
Gorąco zachęcamy Państwa do tego rodzaju mebli.